Nagrody

QI Order

W roku 2017 Polwax S.A. otrzymał tytuł laureata oraz Złote Godło w kategorii Zarządzanie Najwyższej Jakości. W gronie nagrodzonych firm, spółka Polwax jest obecna od 2014 r.

Ten, który zmienia polski przemysł

W roku 2017 Polwax S.A. otrzymał nagrodę za przykład modelowej prywatyzacji i restrukturyzacji. Dzięki odważnej inwestycji Future, buduje swoją międzynarodową pozycję w oparciu o nowe technologie.

Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2016

W roku 2016 Polwax S.A. otrzymał nagrodę w kategorii firm dużych. To wyróżnienie dla podkarpackiego biznesu, przyznawane przez władze regionu, gremia gospodarcze i naukowe oraz media. W gronie wyróżnionych firm, spółka Polwax znajduje się od 2014 r.

EuroSymbol 2016

Eurosymbol w kategorii Innowacje to wyróżnienie przyznane dla firmy Polwax w 2016 r. Symbolami odznaczone zostają dynamiczne podmioty, funkcjonujące w różnych sferach: nauki, gospodarki, medycyny i usług.

Innowacja Roku 2015

Tytuł laureata konkursu Innowacja Roku 2015, spółka Polwax otrzymała za wzmocnienie działań R&D. Celem programu jest promocja innowacyjności, nowoczesnych, unikalnych i oryginalnych rozwiązań, produktów i usług, nowych lub w istotny sposób zmodyfikowanych, a także projektów o charakterze innowacyjnym.

Mecenas Kultury 2013

Uhonorowanie statuetką Mecenasa Kultury ma na celu docenienie firm i przedsiębiorstw w szczególny sposób wspierających organizację wydarzeń kulturalnych.

Diament miesięcznika Forbes 2013

W kategorii firm najszybciej zwiększających swoją wartość w ciągu ostatnich trzech latach działalności, Polwax S.A. otrzymał wyróżnienie miesięcznika Forbes w latach 2011-2013.

Orły Sukcesu 2012

Nagrodą uhonorowani zostali Prezes Dominik Tomczyk oraz Wiceprezes Jacek Stelmach. Celem konkursu było wyłonienie spośród polskich i zagranicznych absolwentów Akademii Leona Koźmińskiego osób, które odniosły spektakularny sukces zawodowy i których ścieżka kariery może służyć za wzór studentom i absolwentom uczelni.

Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego 2012

Certyfikat Wiarygodnej Firmy Województwa Podkarpackiego 2012

Honorowy medal Instytutu Odlewnictwa w Krakowie 2011

Honorowe odznaczenie dla Prezesa Zarządu Dominika Tomczyka za szczególne zasługi dla Instytutu Odlewnictwa w Krakowie.