Wydarzenia

Polwax: ostatnie przygotowania do montażu kluczowych urządzeń instalacji odolejania

Do połowy września zostaną zamontowane filtry i skrobaki. To kluczowe elementy powstającej w Czechowicach- Dziedzicach instalacji. Kolejne transporty będą się pojawiać regularnie, co 2 – 3 tygodnie. Instalacja „Future” zgodnie z harmonogramem powinna zostać uruchomiona pod koniec 2019 roku. Po jej uruchomieniu spółka będzie dysponować jedną z najnowocześniejszych instalacji chemicznych w Europie.


Polwax laureatem Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej

30 listopada 2017 r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Rzeszowie, odbyła się uroczysta Gala XVI edycji konkursu "Podkarpacka Nagroda Gospodarcza". W konkursie wzięło udział ponad 100 firm z całego województwa podkarpackiego.


Relacja z Gali - EuroSymbol Rozwoju Biznesu 2017 dla Polwax S.A.

Przedstawiciele niemal 60 firm, instytucji naukowych i samorządów wzięli udział w uroczystej Gali programu Symbol 2017, zorganizowanej przez redakcję Monitora Biznesu w Rzeczpospolitej i Monitora Rynkowego w Dzienniku Gazecie Prawnej w zabytkowych wnętrzach Hotelu Monopol w Katowicach.


Nagroda Państwowej Inspekcji Pracy

Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie przyznał naszej Firmie I miejsce na Podkarpaciu w XXIV edycji Konkursu " Pracodawca Organizator Pracy Bezpiecznej" w kategorii zakładów zatrudniających od 251 pracowników.


EuroSymbol Rozwoju Biznesu 2017 dla Polwax S.A.

Kapituła Programu EuroSymbol Rozwoju Biznesu 2017 po raz kolejny postanowiła nagrodzić Spółkę Polwax S.A. za konsekwentne działania przyczyniające się do dynamicznego rozwoju firmy.