Wydarzenia

Powołanie Pana Tomasza Nadolskiego na funkcję Wiceprezesa Zarządu Polwax S.A.

Z dniem 11.02.2019 r., stanowisko Wiceprezesa Zarządu objął Pan Tomasz Nadolski. Pan Tomasz Nadolski jest Absolwentem Wydziału Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Ukończył również studia podyplomowe w Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości Akademii Ekonomicznej w Krakowie na kierunku Europejskie Studia Menedżerskie Doświadczenie zawodowe zdobywał w GRUPIE KĘTY S.A., Jastrzębskich Zakładach Remontowych sp. z o.o. należących do Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A., LOTOS Oil S.A., EUROTERMINAL Sp. z o.o., ORLEN Oil Sp. z o. o..


Pan Leszek Stokłosa nowym Prezesem Spółki Polwax S.A.

Z dniem 11.01.2019 roku, stanowisko Prezesa Zarządu Spółki Polwax S.A. objął Pan Leszek Stokłosa. Pan Leszek Stokłosa jest Absolwentem Lewis University, Romeoville, USA. Posiada tytuł MBA (Marketing/Finanse) również tej uczelni. Absolwent studiów podyplomowych Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji oraz Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów. Posiadacz uprawnień do zasiadania w Radach Nadzorczych Spółek Skarbu Państwa (certyfikat 1259/2006).


Polwax laureatem Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej

18 października w Sali Kongresowej G2A Arena w Jasionce wręczono nagrody i wyróżnienia w najważniejszych podkarpackich nagrodach biznesowych. W tegorocznej edycji konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” uczestniczyło 149 firm, które walczyły o wyróżnienia w kilku kategoriach.


Polwax: ostatnie przygotowania do montażu kluczowych urządzeń instalacji odolejania

Do połowy września zostaną zamontowane filtry i skrobaki. To kluczowe elementy powstającej w Czechowicach- Dziedzicach instalacji. Kolejne transporty będą się pojawiać regularnie, co 2 – 3 tygodnie. Instalacja „Future” zgodnie z harmonogramem powinna zostać uruchomiona pod koniec 2019 roku. Po jej uruchomieniu spółka będzie dysponować jedną z najnowocześniejszych instalacji chemicznych w Europie.


Polwax laureatem Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej

30 listopada 2017 r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Rzeszowie, odbyła się uroczysta Gala XVI edycji konkursu "Podkarpacka Nagroda Gospodarcza". W konkursie wzięło udział ponad 100 firm z całego województwa podkarpackiego.


Relacja z Gali - EuroSymbol Rozwoju Biznesu 2017 dla Polwax S.A.

Przedstawiciele niemal 60 firm, instytucji naukowych i samorządów wzięli udział w uroczystej Gali programu Symbol 2017, zorganizowanej przez redakcję Monitora Biznesu w Rzeczpospolitej i Monitora Rynkowego w Dzienniku Gazecie Prawnej w zabytkowych wnętrzach Hotelu Monopol w Katowicach.


Nagroda Państwowej Inspekcji Pracy

Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie przyznał naszej Firmie I miejsce na Podkarpaciu w XXIV edycji Konkursu " Pracodawca Organizator Pracy Bezpiecznej" w kategorii zakładów zatrudniających od 251 pracowników.


EuroSymbol Rozwoju Biznesu 2017 dla Polwax S.A.

Kapituła Programu EuroSymbol Rozwoju Biznesu 2017 po raz kolejny postanowiła nagrodzić Spółkę Polwax S.A. za konsekwentne działania przyczyniające się do dynamicznego rozwoju firmy.