powrót do listy

Podkarpacka Nagroda Gospodarcza , Polwax S.A. nagrodzony

Dobiegła końca czternasta edycja konkursu "Podkarpacka Nagroda Gospodarcza".

W gronie tegorocznych laureatów znalazła się spółka Polwax S.A. otrzymując wyróżnienie w kategorii firm średnich.

Konkurs organizowany jest przez Centrum Promocji Biznesu w Rzeszowie, przy współpracy z Wojewodą Podkarpackim i Marszałkiem Województwa Podkarpackiego.

Podczas uroczystej Gali, która odbyła się w Instytucie Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego,  Wojewoda Podkarpacki i Marszałek Województwa Podkarpackiego wręczyli laureatom konkursu statuetki oraz wyróżnienia.

Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpiło w kategoriach: firmy mikro (do 10 osób zatrudnionych), firmy małe I (od 11 do 25 osób zatrudnionych), firmy małe II (od 26 do 50 osób zatrudnionych), firmy średnie I (od 51 do 100 osób zatrudnionych) oraz firmy średnie II (od 101 do 250 osób zatrudnionych) i firmy duże (powyżej 250 osób zatrudnionych), eksporter, firma pięciolecia oraz firma dziesięciolecia.

Konkurs odbywał się w kilku etapach, ostatnim była wizytacja najlepszych firm. To właśnie po przeprowadzeniu audytów w firmach, Kapituła Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej, w skład której weszli specjaliści z dziedziny gospodarki oraz osoby zaufania publicznego podjęła ostateczne decyzje o przyznaniu nagród i wyróżnień.


powrót do listy