Kariera

Firma możliwości

Ciągle się rozwijamy aby osiągać lepsze wyniki i realizować postawione cele. Motywujemy oraz szukamy dalszych możliwości rozwoju tak, aby każdy z naszych Pracowników mógł czuć się spełniony.

Jesteśmy firmą, która nieustannie stara się odkrywać nowe, nieznane talenty parafiny. Mamy do czynienia z nowoczesnymi, często pionierskimi technologiami, co czyni nas jednymi z najlepiej wykwalifikowanych ekspertów w branży.

Większość z naszych Pracowników jest z nami od samego początku istnienia firmy. Długie staże to potwierdzenie prowadzonej przez naszą firmę polityki stabilnego zatrudnienia. To również wyraźna oznaka satysfakcji naszych Pracowników.

Pomagamy rozwijać się talentom. Doceniamy to, co najlepsze w ludziach. Każdy może liczyć na wsparcie i doświadczenie współpracowników i przełożonych, bo pamiętamy, że jako zespół jesteśmy największą siłą.

Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Szkolenia i studia podyplomowe
  • Nagrody Prezesa Zarządu
  • Gratyfikacje jubileuszowe
  • Pożyczki firmowe
  • Sympozja, konferencje, targi

Proces rekrutacji

Aplikacja kandydata

Pierwszy krok należy do Ciebie. Prześlij nam swoje CV.

Selekcja nadesłanych aplikacji

Analizujemy Twoje CV pod kątem wymaganych kompetencji oraz kwalifikacji.

Kontakt telefoniczny

Uzupełniamy potrzebne dla nas informacje. To także czas dla Ciebie – śmiało możesz zadawać pytania, by lepiej nas poznać.

Spotkanie

Porozmawiamy szerzej o Twoim doświadczeniu oraz opowiemy o pracy w naszej firmie. W przypadku niektórych rekrutacji możesz zostać poproszony o wykonanie zadania rekrutacyjnego.

Informacja zwrotna

Dbamy o to, aby każda osoba zaproszona na spotkanie otrzymała informację zwrotną.

Oferty pracy

Poszukujemy osób, dla których praca w Służbach BHP jest pasją i sposobem na samorealizację, lubiących wyzwania i dynamiczne środowisko, posiadających wewnętrzną motywację do osiągania sukcesów.

Opis stanowiska:

  • Realizacja zadań służby BHP, wynikających z aktualnie obowiązujących przepisów i prowadzenie dokumentacji BHP zgodnie z regulacjami prawnymi oraz systemem zarządzania BHP PN-ISO 45001.
  • Współpraca z kierownictwem Spółki w zakresie ciągłej poprawy warunków i bezpiecznej organizacji pracy oraz podnoszenie świadomości pracowników w zakresie BHP.
  • Doradztwo z zakresu BHP, prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu BHP.
  • Przeprowadzanie analiz stanu BHP, ocen zgodności z mającymi zastosowanie przepisami prawa oraz sporządzanie odpowiednich raportów.
  • Koordynowanie i inicjowanie działań mających na celu poprawę warunków BHP i ppoż.
  • Bieżące kontrole stanowisk pracy w zakresie przestrzegania zasad BHP.
  • Współpraca i reprezentowanie Spółki przed instytucjami zewnętrznymi.
  • Udział w sporządzaniu dokumentacji wypadków przy pracy, chorób zawodowych, wyników badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (kierunek: Bezpieczeństwo i Higiena Pracy).
  • Praktyczna znajomość przepisów BHP, dyrektyw UE i prawa pracy.
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym – mile widziane.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera.
  • Samodzielność w działaniu, odpowiedzialność.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na 0,5 etatu (min. 3 dni w tygodniu).
  • Dużą samodzielność w realizacji zadań.
  • Pakiet opieki medycznej dla Pracowników dofinansowany przez Pracodawcę.
  • Dofinansowanie do kart sportowych.
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.
  • Gratyfikacje jubileuszowe, pożyczki firmowe.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres rekrutacja@polwax.pl

POLWAX S.A. w Jaśle poszukuje pracownika na stanowisko Młodszy Laborant.

  • Wykonywanie analiz fizykochemicznych: surowców, chemikaliów, ścieków, półproduktów i wyrobów gotowych: parafinowych, asfaltowych, paliwowych.
  • Analiza i interpretacja otrzymanych wyników.
  • Pobieranie i dostarczanie do laboratorium prób produktów gotowych, prób ruchowych.
  • Projektowanie i opracowywanie nowych procedur badawczych.
  • Uruchamianie i wdrażanie nowych technik laboratoryjnych.
  • Praca w systemie trzyzmianowym (ruch 4-brygadowy).

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie / wyższe chemiczne(m.in. chemia, technologia chemiczna, ochrona środowiska, inżynieria środowiska).
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych.
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.
  • Kompleksowe wdrożenie na stanowisko i wsparcie doświadczonej kadry.
  • Rozwój zawodowy w Spółce o stabilnej pozycji na rynku.
  • Praca w akredytowanym laboratorium.
  • Pakiet opieki medycznej dla Pracowników współfinansowany przez Pracodawcę.
  • Pakiet sportowy dofinansowany przez Pracodawcę.

W związku z rozwojem zakładu produkcyjnego poszukujemy osób do pracy na stanowisku Mechanik/Elektromechanik w dziale utrzymania ruchu

  • Naprawy oraz remonty maszyn i linii produkcyjnych.
  • Zabezpieczenie sprawności maszyn i urządzeń od strony mechanicznej.
  • Przezbrajanie, regulacje, nastawy maszyn i urządzeń produkcyjnych.
  • Zapewnienie ciągłości produkcji poprzez zapobieganie awariom lub postojom urządzeń i linii produkcyjnych.
  • Analiza przyczyn awarii i proponowanych działań zapobiegawczych.

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, elektryki.
  • Gotowość do pracy trzyzmianowej.
  • Wykształcenie zawodowe o kierunku: mechanik, elektryk lub elektromechanik.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 6 miesięcy.
  • Dokładność i sumienność.
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na pełny etat.
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.

Praktyki w Polwax S.A.

pierwszym krokiem do kariery

Praktyki w naszej firmie to możliwość zdobywania doświadczenia podczas pracy nad realnymi projektami. To również możliwość współpracy z profesjonalistami, pasjonatami, a także osobami o podobnych zainteresowaniach.

Biorąc udział w programie praktyk Polwax S.A. masz szansę zdobyć wartościowe doświadczenie na początku Twojej kariery. To intensywny czas, w trakcie którego pogłębisz swoją wiedzę i zdobędziesz nowe umiejętności techniczne.

Działamy aktywnie w zakresie edukacji i szkolenia młodzieży ze szkół technicznych oraz studentów kierunków związanych z działalnością naszej firmy. Wielu naszych praktykantów po zakończeniu okresu praktyk zostaje z nami na dłużej.

Aktualnie prowadzimy:
– program praktyk studenckich w ramach umowy z Politechniką Śląską
– program praktyk studenckich w ramach umowy z Akademią Górniczo-Hutniczą
– współpracę z uczelniami technicznymi
– spotkania konsultacyjne organizowane przez lokalne władze i szkoły dot. dostosowania oferty edukacyjnej do potrzeb rynku pracy