Kontakt

Administracja

Działalność Administracyjna
ul. 3 Maja 101, 38-200 Jasło
tel.: +48 13 4466 241
fax: +48 13 4466 252
biuro@polwax.pl
Biuro Logistyki i Realizacji Sprzedaży
ul. 3 Maja 101, 38-200 Jasło
tel.: +48 13 4466 244
tel.: +48 13 4466 248
fax: +48 13 4466 242
parafiny.handlowy@polwax.pl
Biuro Logistyki i Realizacji Sprzedaży - Czechowice Dziedzice
ul. Łukasiewicza 2, 43-502 Czechowice-Dziedzice
tel.: +48 32 3237 585
tel.: +48 32 3237 587
fax: +48 32 3237 586
parafiny.handlowy@polwax.pl
Kontakt z mediami
ul. 3 Maja 101, 38-200 Jasło
fax: +48 13 4466 252
media@polwax.pl

Przedstawiciele Handlowi - sprzedaż parafin, wosków, emulsji parafinowych

Sprzedaż Parafin - Region Północny:
Jerzy Łukaszewski
tel.: +48 509 713 446
jerzy.lukaszewski@polwax.pl

QR Code

Sprzedaż Parafin - Region Południowy:
Ryszard Jabłoński
tel.: +48 509 713 445
ryszard.jablonski@polwax.pl

QR Code

Sprzedaż Wosków Emulsji parafinowych
Roman Skóbel
tel.: +48 509 713 447
roman.skobel@polwax.pl

QR Code

Sprzedaż Parafin i Wosków - Eksport
Andrzej Nowak
tel.: +48 509 786 840
fax: +48 13 4466 242
andrzej.nowak@polwax.pl

QR Code

Przedstawiciele Handlowi - sprzedaż zniczy i świec

Sprzedaż Zniczy i Świec , Klienci Kluczowi , Obsługa Sieci Handlowych
Maciej Podczaski
tel.: +48 509 199 505
maciej.podczaski@polwax.pl

QR Code

Technologie, Procesy chemiczne, Normy, Atesty

Dyrektor Rozwoju
Izabela Robak
tel.: +48 32 3237 555
fax: +48 32 3237 563
izabela.robak@polwax.pl

QR Code

Dział Technologii i Rozwoju
Grzegorz Kubosz
tel.: +48 32 3237 558
fax: +48 32 3237 563
grzegorz.kubosz@polwax.pl

QR Code

Laboratorium

Laboratorium oddział Jasło
ul. 3 Maja 101, 38-200 Jasło
fax: +48 13 4466 463
laboratorium.jaslo@polwax.pl
Laboratorium oddział Czechowice-Dziedzice
ul. Łukasiewicza 2, 43-502 Czechowice-Dziedzice
fax: +48 32 3237 304
laboratorium.czechowice@polwax.pl
Kierownik Laboratorium
Anna Król
tel.: +48 32 3237 343
fax: +48 32 3237 304
anna.krol@polwax.pl

Laboratorium oddział Jasło

Kierownik Laboratorium oddział w Jaśle
Ewa Siwiec
tel.: +48 13 4466 460
fax: +48 13 4466 463
ewa.siwiec@polwax.pl
Starszy Specjalista
Barbara Myśliwiec
tel.: +48 13 4466 620
fax: +48 13 4466 463
barbara.mysliwiec@polwax.pl
Starszy Specjalista
Renata Buczyńska
tel.: +48 13 4466 461
fax: +48 13 4466 463
renata.buczynska@polwax.pl

Laboratorium oddział Czechowice-Dziedzice

Kierownik Laboratorium oddział w Czechowicach - Dziedzicach
Tadeusz Bałuch
tel.: +48 32 3237 410
fax: +48 32 3237 304
tadeusz.baluch@polwax.pl
Specjalista
Małgorzata Sikora
tel.: +48 32 3237 145
fax: +48 32 3237 304
malgorzata.sikora@polwax.pl